CONTINUITY

komplexné it SLUŽBY
PRE MALÉ A STREDNÉ FIRMY

Riadenie procesov

Všetko čo robíte, je proces. A ak je proces dostatočne komplexný alebo sa často opakuje, je správnym riešením ho automatizovať. Ušetrí Vám to čas, nervy a peniaze. A tiež chyby. Čím menej chýb, tým máte väčšiu šancu byť lepší ako konkurencia. A budete mať prehľad a informácie pre správne rozhodnutia. My máme skúsenosti a nástroje na analýzu komplexného flow vašich aktivít vo firme a následne na automatizáciu vybraných, tak aby sme splnili Vaše ciele.

Ako základ nami implementovaných riešení využívame platformy K2 black pearl, jBPM prípadne K2 Appit pre cloudové riešenia.

Portálové riešenia

Komunikácia. Dostupnosť informácií. Nutnosť poskystnúť informácie o spoločnosti, procesoch, produktoch cieľovým skupinám. Správne a aktuálne informácie v správny čas. Rýchlo, efektívne, elektronicky. Naše webové portály predstavujú miesto Vašej integrovanej webovej komunikácie s rôznymi cieľovými skupinami zákazníkov, zamestnancov, partnerov a dodávateľov na báze webových technológií a webových služieb. Nasadzujeme osvedčené portálové technológie, ktoré dopĺňame radom modulov a integrovaných systémov - napr. OpenDoc, DMS, CMS alebo nástrojmi pre integráciu JBOSS Fuse.

Systém správy dokumentov

Trápia Vás haldy papierových dokumentov? Nájsť čokoľvek trvá dlho? A papierová faktúra či zmluva z hromady sama nevyskočí a nepripomína sa? Získajte maximum informácií z listinného alebo elektronického dokumentu. Digitalizujte, vyťažujte dáta. Bez prepisovania! A následne s nimi pracujte kdekoľvek a kedykoľvek. Tablet, mobil, notebook manželky ...

Zákazkový vývoj

Potrebujete softvér pre špecifickú oblasť Vášho podnikania alebo riadenia a neuspokojilo Vás žiadne dostupné riešenie na trhu? Porozprávajte sa s nami o svojich potrebách - realizujeme vývoj softvéru pre podniky všetkých veľkostí i pre samosprávne celky a štátnu správu. Naše riešenie rešpektujú všetky existujúce systémy i firemné procesy a prihliada k možnostiam ďalšieho rozvoja. Ponúkame:

prekonzultujte s nami vaše plány.
UšETRíte čAS AJ PENIAZE.

Naše konzultačné služby sú určené všetkým klientom, ktorí sa rozhodujú o nasadení nového informačného systému do firmy, vytvorenie nového internetového projektu, prípadne nie sú spokojní s doterajším fungovaním IT vo firme a hľadajú možnosti optimalizácie. Vo všetkých prípadoch vystupujeme ako nezávislá odborná strana, ktorá pomáha klientom jasne definovať ich požiadavky. Na základe dohody potom môžeme zabezpečiť aj odborný dohľad nad realizátorom, vďaka čomu sa môžu výrazne eliminovať chyby a nedostatky už v ich počiatku. Vďaka všetkým týmto opatreniam tak ušetríte nielen čas, ale aj peniaze.

Dohodnite si termín konzultácie

Služby

 • Riadenie procesov
 • Portálové riešenia
 • Systém správy dokumentov
 • Zákazkový vývoj

Produkty

 • Dentis
 • Printchannel
 • K2 Appit

Continuity

 • Continuity, spol. s r.o.
  Strojnícka 34
  821 05 Bratislava

Kontakty

 • Kontaktujte nás:
 • info@continuity.sk
 • +421 2 3300 6203
© 2018 Continuity, spol. s r.o.